Apartament 2+1 Me Qera Ne Yzberisht

 • 260€
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1 Me Qera Ne Yzberisht

6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 260€

Details

 • Price: 260€
 • Size: 96 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355 69 952 3604

Features

Description

Ne Yzberisht,prane KMY jepet me qera apartament 2+1, ne pallat te ri, kati 6. Siperfaqe 96.87 m2, 2 dhoma, 2 ballkone ,1 tualet, garderobe. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar, kuzhine gatimi, sobe dhe lavastovilje , shtruar e gjitha me laminat, dollap, 2 krevate dhome gjumi femijesh, garderobe, banjo me dollape, bolier, kabine dushi. Pallat cilesor, pa demtime nga termeti, ashensor

Jepet me qera 260 euro/32 000 leke ne muaj

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
belarealestateal
 • belarealestateal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
belarealestateal
 • belarealestateal