Apartament 2+1 me qera ne Bllok ne Tirane

 • 650€
5 Blloku, Rruga Sami Frashëri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1 me qera ne Bllok ne Tirane

5 Blloku, Rruga Sami Frashëri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 650€

Details

 • Price: 650€
 • Size: 145 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Bllok, prane Sheshit Wilson, jepet me qera Apartament 2+1 me siperfaqe 145 m2, kati 8 pallat i ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, kondicioner ne cdo ambjent. Orientimi Lindje.

Jepet me qera 650 Euro ne muaj

 • Address Rruga Sami Frashëri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME