Apartament 2+1, pamje fantastike nga Malit Dajtit

 • 210€
Rruga Kahreman Ylli, Tirane
qera

Apartament 2+1, pamje fantastike nga Malit Dajtit

Rruga Kahreman Ylli, Tirane
 • 210€

Details

 • Property ID: 8350
 • Price: 210€
 • Property Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: qera
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: +355697020238

Description

Zona/Rruga : Kahraman ylli

2+1+BLK

Kati 8,

Sip: 110 m²

Cmimi: 210 Euro
Shtepi me qera 2+1 ballkon (2-banjo) pran tv klan
shtepia eshte pjeserisht e mobiluar por mund te mobilohet ne baze te nevojave plotesisht + qera
te gjith dhomat dhe banjot jane me dritare, pamje fantastike nga lulishtja e klan tv dhe perball malit te dajtit

Cel. : 0697020238

 • Address Rruga Kahreman Ylli, Tirane
 • City Tirane

Compare listings

Compare
01Aaaa
 • 01Aaaa