Apartament 2+1 me hipoteke, tek Kopshti botanik

 • 138.000€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Kopështi Botanik, Rruga Xhon Kenedi, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

Apartament 2+1 me hipoteke, tek Kopshti botanik

5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Kopështi Botanik, Rruga Xhon Kenedi, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 138.000€

Details

 • Price: 138.000€
 • Size: 138 m²
 • Rooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0695216203

Description

Super apartament me tipologji 2+1, pranë Kopshtit Botanik.

Apartamenti ka sipërfaqe bruto 138.2 m2, sipërfaqe neto 126 m2, sipërfaqe të përbashkët 12.2 m2 dhe ndodhet ne katin e pare.

Me cilësi superiore ndërtimi, apartamenti është i përfunduar dhe i pajisur me çertifikatë pronësie.

Vjen me nje cmim 1000 E/m2.

Ashensor i bollshem për secilën shkallë!

Për informacione të mëtejshme kontaktoni 069 52 16 203
Ju Mirëpresim!

 • Address Kopështi Botanik, Rruga Xhon Kenedi, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
FratariConstruction
 • FratariConstruction

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FratariConstruction
 • FratariConstruction