Apartament 2+1- kompleksi ” farmacia 10″

 • 100.000€
8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Rruga e Dibrës
shitje

Apartament 2+1- kompleksi ” farmacia 10″

8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Rruga e Dibrës
 • 100.000€

Details

 • Price: 100.000€
 • Size: 112 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0695450066

Description

OKAZION: Shitet super apartament 2+1/rruga “Dibrës” Kompleksi ” FARMACIA 10″
———————————————-☆☆☆☆☆
▪︎Godina banimi, shërbimi & hotelerie, me 12 kt & 2 kt parkim nëntokë.
▪︎Punime të cilësisë së lartë të ndërtimit, dhe bashkëkohor, hidroizolim, termoizolim fasade etj.
▪︎Apartamenti ndodhet në katin e V-të banim , me sipërfaqe totale prej 111.8m2.
▪︎️Nëse dëshironi një apartament cilësor për investim ose banim përfitoni nga ky Okazion!
▪︎Na vizitoni pranë zyrë tonë me
0 % KOMISION
▪︎Cmimi shitjes: 900€/m2, i pa diskutueshëm
▪︎Për më shumë informacion kontaktoni:

▪︎E-mail: info@imobiliareprime.com
——————————————————–
▪︎ 0672062729
#realestateinteriordesign
▪︎imobiliareprime.com

 • Address Rruga e Dibrës
 • City Tirane
 • Area 8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova

Contact Information

View Listings
Prime Agency Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Prime Agency Imobiliare
 • Prime Agency Imobiliare