Apartament 2+1 Kati 9, 77 m² 58.000 Euro (Besim Alla)

 • 58.000€
6 Yzberisht / Misto Mame, Rruga Besim Alla
shitje

Apartament 2+1 Kati 9, 77 m² 58.000 Euro (Besim Alla)

6 Yzberisht / Misto Mame, Rruga Besim Alla
 • 58.000€

Details

 • Price: 58.000€
 • Size: 77 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 0693584843

Description

Zona/Rruga : Besim Alla

Shitet apartament 2+1 ne Yzberisht afer Eco market.
Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensor dhe ka nje siperfaqe prej 77 m2.
Eshte i organizuar ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe tualet.

Cel. : 0693584843

 • Address Rruga Besim Alla
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
Melsiana

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Melsiana
 • Melsiana