Apartament 2+1, perballe kompleksit “Delijorgji”

 • 500€
, Rruga e Kavajës
qera

Apartament 2+1, perballe kompleksit “Delijorgji”

, Rruga e Kavajës
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 0697264350

Description

Zona/Rruga : perballe kompleksit “Delijorgji”

Jepet me qira apartament i mobiluar ne menyre moderne.
Vendndodhja e tij eshte perballe Kompleksit “Delijorgji”, Rruga e Kavajes.

Apartamenti eshte i tipit 2+1.
Ka siperfaqe totale 100 m2.
Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, njera e pasur me tualet;
sallon i madh + ambient kuzhine; 1 tualet.

Cmimi i tij eshte 500 Euro/muaj.

Apartamenti ofron hapesira te medha banimi dhe komoditet maksimal.
Zona eshte shume afer qendres se Tiranes dhe ka prane te gjitha llojet e sherbimeve qe ju
nevojiten.

Per cdo vizite qe deshironi te beni ne shtepi ose per cdo informacion shtese mund te kontaktoni ne
nr e telefonit 0697264350.
Ju mirepresim.

Cel. : 0697264350

 • Address Rruga e Kavajës
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Home Deal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Home Deal
 • Home Deal