Apartament 2+1 Kati 6, 95 m² (Rruga 5 Maj)

Concord Center, Rruga 5 Maji
shitje

Apartament 2+1 Kati 6, 95 m² (Rruga 5 Maj)

Concord Center, Rruga 5 Maji

Details

 • Property ID: 13907
 • Property Size: 95 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0694040923

Description

Zona/Rruga : Rruga 5 Maj

Shitet apartament 2+1 siperafqe 95.1 m2
Rruga 5 Maj 100 m nga Concord Center

Super cilesi ndertimi me siperfaqe ekonomike
Fasada e veshur me kapote
Dritaret Termike & Grila
Hidrosanitare Incaso gjermane
Lulishte
Parkim i garantuar
Administrim i siguruar

Apartamenti ndodhet në një kompleks rezidencial, pranë unazës së Tiranës , në Rrugën 5 Maji.
Krahas pjesës rezidenciale komode për banim, qendra ka një strukturë të veçantë arkitekturore,
në të cilën përfshihen ambiente të ndryshme tregtare, shërbimi, argëtimi, hapësira parkimi i jashtëm dhe i brendshëm,
hapësira të gjelbëruara për shplodhje, vëndi ideal për familjen dhe miqtë.

Cel. : 0694040923

 

 • Address Concord Center, Rruga 5 Maji
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Investo ne prona

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Investo ne prona
 • Investo ne prona