Apartament 2+1 Kati 1, 90 m² 158.000 Euro (Kepi i Rodonit)

 • 158.000€
Kepi i Rodonit

Apartament 2+1 Kati 1, 90 m² 158.000 Euro (Kepi i Rodonit)

Kepi i Rodonit
 • 158.000€

Details

 • Property ID: 15443
 • Price: 158.000€
 • Property Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355 689026078

Description

Gjiri Lalezit, shes 2+1

Kati 1, 90 m² 158.000 Euro (Kepi i Rodonit)

Ne nje kompleks me 7 vila dhe 11 apartamente prane Kepit te Rodonit,
dalje private ne plazh, pishine me uje deti.

Qetesi dhe det.
Apartamenti eshte i organizuar me pamje nga deti plot drite.

Per kontakt : 0689026078

 • Address Kepi i Rodonit
 • City Gjiri Lalezit

Compare listings

Compare
Habita Albania
 • Habita Albania