Apartament 2+1 + 2 garazhe ne Shitje ne Fresk ne Tirane

 • 83.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Rruga Muhamet Deliu
shitje
3 Fresku / Linze / Dajt, Rruga Muhamet Deliu
 • 83.000€

Details

 • Price: 83.000€
 • Size: 118 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Fresk, Rruga Muhamet Deliu, shitet Apartament 2+1, me siperfaqe 118 m2+ 2 Garazhe me Hipotek, kati 8 ne pallat te ri me ashensore. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone dhe koridor. Orientimi nga Lindja

Shitet 83 000 Euro

 • Address Rruga Muhamet Deliu
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME