Apartament 2 +1 ne Shitje te Rruga 5 Maj ne Tirane

 • 88.100€
8 Concord Center / 5 Maji, Rruga 5 Maj
shitje

Apartament 2 +1 ne Shitje te Rruga 5 Maj ne Tirane

8 Concord Center / 5 Maji, Rruga 5 Maj
 • 88.100€

Details

 • Price: 88.100€
 • Size: 104 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Rruga 5 Maj, afer shkolles Tirana Jone , shitet Apartament 2+1 , me siperfaqe 103.68 m2 ( siperfaqe neto 92.49 m2 ) , kati 4 me ashensore, ne pallat te ri ne ndertim. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. punime shume cilesore, me fasad te ventiluar. Orientimi Jug – Perendim.

Shitet 88. 100 Euro

 • Address Rruga 5 Maj
 • City Tirane
 • Area 8 Concord Center / 5 Maji

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME