Apartament 1+1+verande pranë Kopshtit Botanik

, Kopështi Botanik, Rruga Xhon Kenedi, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

Apartament 1+1+verande pranë Kopshtit Botanik

, Kopështi Botanik, Rruga Xhon Kenedi, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania

Details

  • Size: 62 m²
  • Rooms: 2
  • Bathroom: 1
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 069 52 16 203

Description

Super apartament me tipologji 1+1+verande, pranë Kopshtit Botanik.

Apartamenti ka sipërfaqe bruto 62.4 m2, sipërfaqe neto 55.6 m2, sipërfaqe të përbashkët 6.8 m2 dhe ndodhet ne katin e perdhe.

Me cilësi superiore ndërtimi, apartamenti është i përfunduar dhe i pajisur me çertifikatë pronësie.

Vjen me nje cmim 900 E/m2.

Ashensor i bollshem për secilën shkallë!

Për informacione të mëtejshme kontaktoni 069 52 16 203
Ju Mirëpresim!

  • Address Kopështi Botanik, Rruga Xhon Kenedi, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
FratariConstruction
  • FratariConstruction

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FratariConstruction
  • FratariConstruction