Apartament 1+1+Parkim me qira te Kodra e Diellit ne Tirane

 • 400€
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit
qera

Apartament 1+1+Parkim me qira te Kodra e Diellit ne Tirane

5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Kodra e Diellit, prane rezidences Kodra e Diellit 1, jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 75 m2, kati i 3 ne pallat te ri pa ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. Ofrohet i mobiluar ne menyre bashkekohore, i gjithe me parket, me kondicioner.
Vend parkim i perfshire ne cmim.
Paradhenie 2 qira dhe 1 garanci.

Jepet me qira 400 euro ne muaj

 • Address Kodra e Diellit
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia