Apartament 1+1+BLK Kati 6, 68 m² 82.000 Euro

 • 82.000€
, prane gjimnazit Ismail Qemali, ish ATSH-se dhe Ures Tabakeve
shitje

Apartament 1+1+BLK Kati 6, 68 m² 82.000 Euro

, prane gjimnazit Ismail Qemali, ish ATSH-se dhe Ures Tabakeve
 • 82.000€

Details

 • Price: 82.000€
 • Size: 68 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355692062443

Features

Description

Shitet Apartament 1+1 ndodhet prane gjimnazit Ismail Qemali, ish ATSH-se dhe Ures Tabakeve,
Siperfaqia totale e apartamentit 68 m2, me certifikate pronesie 66 m2.
kati i 6 i fundit, ne pallat ekzistues,
Eshte i organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi me vete, dhome gjumi tualet me dritare, ballkon .
Dyer cilesore druri.
Me vetrata termike dopjo xham me gaz .
Teraca e hidroizoluar
Orientimi Lindje -jug -Perendim.
Apartamenti eshte i mobiluar, me perjashtim te dhomes gjumit.
Egziston mundesia per te vendosur ashensor dhe per te ndertuar papafingo mbi terace.
Cmimi i shitjes 82.000 euro

 • Address prane gjimnazit Ismail Qemali, ish ATSH-se dhe Ures Tabakeve
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
INFOEXPRESS
 • INFOEXPRESS