Apartament 1+1, s.73 m² – tek Vizion Plus

 • 78.000€
Don Bosko
shitje

Apartament 1+1, s.73 m² – tek Vizion Plus

Don Bosko
 • 78.000€

Details

 • Property ID: 10265
 • Price: 78.000€
 • Property Size: 73 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355697681657

Description

Shitet Apartament Kompleksi Vizion Plus.

Ruga Don Bosko me siperfaqe 73 m2 1+1 me dy ballkone totalisht e mobiliar

Lux cdo gje e vendosur e Re ne gjendje perfekte.

Pozicionuar me pamje brenda kompleksit dhe njera pjese e pozicionuar nga dielli.

Cmimi : 78.000€

Per me shume informacion kontaktoni ne nr : 0697681657

 • Address Don Bosko
 • City Tirane

Compare listings

Compare
Fier123
 • Fier123