Apartament 1+1, 77 m² (Liqeni i Thatë, pranë Kopështit Botanik)

 • 90.000€
, Liqeni Thate
shitje

Apartament 1+1, 77 m² (Liqeni i Thatë, pranë Kopështit Botanik)

, Liqeni Thate
 • 90.000€

Details

 • Price: 90.000€
 • Size: 77 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0697264350

Description

Zona/Rruga : Rr. Liqeni i Thatë, pranë Kopështit Botanik

Në shitje apartamenti 1+1, pranë Kopështit Botanik!

Apartamenti është me tipologji 1+1 dhe sipërfaqe të përgjithshme 77 m2. Ai është i paisur me çertefikatë pronësie (hipotekë) dhe është i mobiluar deri në detaje.

Apartamenti është në katin e 4-të. I paisur me një verandë, e cila të ofron një pamje të mrekullueshme.

Për çdo të interesuar, na gjeni në numrat më poshtë.

0697264350

Ju mirëpresim!

Cel. : 0697264350

 • Address Liqeni Thate
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Home Deal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Home Deal
 • Home Deal