Apartament 1+1+BLK Kati 4, 64 m² 46.500 Euro Kompleksi Mangalem 21(Ali Demi)

 • 46.500€
Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament 1+1+BLK Kati 4, 64 m² 46.500 Euro Kompleksi Mangalem 21(Ali Demi)

Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 46.500€

Details

 • Property ID: 15424
 • Price: 46.500€
 • Property Size: 64 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355684836663

Description

Apartamenti ndodhet ne nje nder komplekset me te medha ne Tirane, Kompleksi Mangalem 21.
Apartamenti 1+1 eshte ne katin e 4 dhe ka nje siperfaqe prej 63.5m2, planimetri te rregullt dhe 100% e shfrytezuar.

Orientimi: Perendim. Apartamenti eshte pothuajse gjate gjithe dites me drite natyrale.
Perfundon ne prill te ketij viti.
Cmimi okazion poshte firmes se ndertimit: 46,500€
Disponojme edhe opsione te tjera 1+1, 2+1 dhe 3+1.

Tel ose Whatsapp: 0684836663

 • Address Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Compare listings

Compare
RonaldoMurataj
 • RonaldoMurataj