Apartament 1+1+BLK Kati 3, 66 m² 62.300 Euro (Fiori Di Bosko, Kulla Edil Al)

 • 62.500€
Kompleksin residencial ‘Fiori di Bosco’
shitje

Apartament 1+1+BLK Kati 3, 66 m² 62.300 Euro (Fiori Di Bosko, Kulla Edil Al)

Kompleksin residencial ‘Fiori di Bosco’
 • 62.500€

Details

 • Property ID: 15854
 • Price: 62.500€
 • Property Size: 66 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355686511111

Description

Shitet super apartament 1+1 me super kubature te rregullt, fare prane qendres se kryeqyteti, e arritshme nga tre akse rrugesh kryesore, me arkitekture bashkohore dhe ekologjike, ne kompleksin residencial ‘Fiori di Bosco’, ne Don Bosko kulla e Edil Al.
Apartamenti disponon siperfaqe totale: 66 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 banim.
Organizohet nga salloni ndenjes, dhoma e gjumit, 1 tualet dhe 1 ballkon.

Cel : 0686511111

 • Address Kompleksin residencial ‘Fiori di Bosco’
 • City Tirane

Compare listings

Compare
SHITJE QERA
 • SHITJE QERA