Apartament 1+1+BLK Kati 3, 61 m² 50.000 Euro (Qerret, Kavaje)

 • 50.000€
, Qerret, Kavaje
shitje

Apartament 1+1+BLK Kati 3, 61 m² 50.000 Euro (Qerret, Kavaje)

, Qerret, Kavaje
 • 50.000€

Details

 • Price: 50.000€
 • Size: 61 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00491732038771

Description

Shitet apartament 1+1 me sipërfaqe 61 m² me Hipoteke në “Gloria Palace& SPA” në Qerret, kavaje. Apartamenti organizohet në:
• ambient ndenje-ngrënie dhe kuzhinë,
• 1 dhomë gjumi,
• 1 tualet,
• 2 ballkone me pamje anesore nga deti. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të mira në Qerret, ku përveç cilësisë së lartë të ndërtimit dhe qetësisë, ofron dhe një mundësi të mirë përdorimi si investim
Esht objekt I sapoperfunduar
me ashensor
kati 3
Ndodhet ne vijen e pare te detit
Shitet per arsye mosperdorimi

Cel. : 00491732038771

 • Address Qerret, Kavaje
 • City Qerret

Contact Information

View Listings
gazment1
 • gazment1

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
gazment1
 • gazment1