Apartament 1+1+A+BLK, prane postes nr 8

 • 320€
Sheshi Willson, Rruga Sulejman Delvina

Apartament 1+1+A+BLK, prane postes nr 8

Sheshi Willson, Rruga Sulejman Delvina
 • 320€

Details

 • Property ID: 8073
 • Price: 320€
 • Property Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355 69 87 80 894

Features

Description

Apartamenti eshte i mobiluar shume mire,

perbehet nga ambjenti i ndenjes, dhoma e gjumit, banjo me dritare, koridor dhe ballkoni.

Kati 4

Sip 60m

Cmimi 320 euro

Rruga ”Sami Frashëri” (pranë Alpha Bank)
Ndërtesa 34/5
Tiranë, Shqipëri
Mob: +355 (0) 69 87 80 894
E-Mail: cabejinformacion@gmail.com
Web: www.cabej.al

 • Address Sheshi Willson, Rruga Sulejman Delvina
 • City Tirane

Compare listings

Compare
CABEJ REAL ESTATE
 • CABEJ REAL ESTATE