Apartament 1+1+A+BLK Kati 2, 68 m2, 850 Euro/m2

 • 57.800€
Rruga 5 Maji, pas qendres Concord)
shitje

Apartament 1+1+A+BLK Kati 2, 68 m2, 850 Euro/m2

Rruga 5 Maji, pas qendres Concord)
 • 57.800€

Details

 • Property ID: 11585
 • Price: 57.800€
 • Property Size: 68 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692059571

Description

Zona/Rruga : Rruga 5 Maji, pas qendres Concord

Shitet apartament ne pallat te ri, (pallati 2S-J Konstruksion), me sip 68 ne katin e 2.

Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie dhe i rivleresuar, i arreduar (me kondicioner te perfshire), me punime teper cilesore sipas standarteve bashkekohore.
gjithashtu pallati ka administrator duke ofruar siguri dhe mirembajtje 24/24.

Cmimi : 850 Euro/m2

Cel : 0692059571

 • Address Rruga 5 Maji, pas qendres Concord)
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
klaudio12
 • klaudio12

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
klaudio12
 • klaudio12