Apartament 1+1+BLK Kati 2, 64 m² (Sarande)

 • 50.000€
, Sarande, Sheshi Europa, Rr. Bilal Xhaferi
shitje

Apartament 1+1+BLK Kati 2, 64 m² (Sarande)

, Sarande, Sheshi Europa, Rr. Bilal Xhaferi
 • 50.000€

Details

 • Price: 50.000€
 • Size: 64 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692701515

Description

Shitet apartament 1+1 ne Sarande, Sheshi Europa, Rr. Bilal Xhaferi.

 • Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, ne nje zone te preferuar, me vendndodhje shume te pershtatshme.
 • Perbehet nga Dhoma e gjumit, Salloni dhe kuzhina, Banja dhe Ballkoni.
 • Dhoma e gjumit dhe Banja shperndahen nepermjet nje mini-korridori ne te cilin eshte instaluar edhe lavatricja.
 • Ndodhet ne katin e dyte te banimit. Pallati eshte i pajisur me ashensor.
 • Dritaret dhe ballkoni jane te orientuara ne jug-perendim.
 • Apartamenti eshte ndertim i vitit 2006 dhe eshte banuar gjithmone nga nje familje.
 • Shitet i mobiluar (dhome gjumi, kuzhine gatimi, sobe, frigorifer, lavatrice, TV, tende ballkoni, kondicioner).

Apartamenti eshte me certifikate pronesie.

Cmimi 50,000 Euro.


Kontakt: +355692701515

 • Address Sarandë
 • City Sarande

Contact Information

View Listings
ucaushi
 • ucaushi

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
ucaushi
 • ucaushi