Shitet 2+1, 90m2, me hipoteke, 103.500 eur

 • 103.500€
7 Parku / Globe / Fabrika Bukes, Artan Lenja
shitje

Shitet 2+1, 90m2, me hipoteke, 103.500 eur

7 Parku / Globe / Fabrika Bukes, Artan Lenja
 • 103.500€

Details

 • Price: 103.500€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355698490620

Description

Zona/Rruga : Artan Lenja, Kompleksi Magnet

Shes Apartament (2+1) 90m2, kati 4ert, i mobiluar, ME HIPOTEKE

Apartamenti ndodhet ne Kompleksin Rezindecial MAGNET-KONTAKT me modern ne Tirane,
Ish Klubi Partizani, pas Inxhinierise se Ndertimit.

Apartamenti eshte i ndertuar sipas teknologjise me te fundit,
Sistem kapot nga jashte dhe me lesh guri nga brenda per izolim termik dhe akustik.
Dritaret PVC dopio xham, dera kryesore e blinduar.
Sistem ngrohje/ftohje me Kondicioner Samsung dhe Daikin Digital Inverter A++ per nje kursim maksimal te energjise.

Orientimi Lindje dhe Jug-Perendim.

Cmimi Apartamenti i mobiluar 103,500 EURO

i diskutueshem, Mundesi dhe per garazh.

Cel. : 0698490620

 • Address Artan Lenja
 • City Tirane
 • Area 7 Parku / Globe / Fabrika Bukes

Contact Information

View Listings
BesmirE
 • BesmirE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
BesmirE
 • BesmirE