Apartament 1+1+A Shkoze

 • 35.250€
1 Poligrafiku / Autotraktoret, Shkoze -Tirane
shitje

Apartament 1+1+A Shkoze

1 Poligrafiku / Autotraktoret, Shkoze -Tirane
 • 35.250€

Details

 • Price: 35.250€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0682099377

Description

Zona/Rruga : Shkoze -Tirane

Tirane – Shkoze prane Viles se Bamir Topit shes apartament 1+1 ,pjese e nje kompleksi te Ri, sip e brendshme 75m,
banje me dritare, ka verand 44m(cmimi i verandes 50%).
Apartamenti shikon nga Jug-lindja.
eshte kati i 5-t, ka ashensor dhe shkalle me drite natyrale.

Cmimi 470 euro/m

Cel : 0682099377

 • Address Shkoze -Tirane
 • City Tirane
 • Area 1 Poligrafiku / Autotraktoret

Contact Information

View Listings
Spilleja
 • Spilleja

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Spilleja
 • Spilleja