Apartament 2+1 prane Kompleksit Kika 110.000 Euro

 • 110.000€
, Rruga Medar Shtylla
shitje

Apartament 2+1 prane Kompleksit Kika 110.000 Euro

, Rruga Medar Shtylla
 • 110.000€

Details

 • Price: 110.000€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: +355693584843

Description

Zona/Rruga : Medar Shtylla

Shitet apartament 2+1 prane Kompleksit Kika 1.
Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me 2 ashensor dhe ka nje sip. prej 110 m2.
eshte i organizuar ne sallon bashke me kuzhine , 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 2 ballkone.

Cel. : 0693584843

 • Address Rruga Medar Shtylla
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Melsiana

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Melsiana
 • Melsiana