APARTAMENT 1+1+ VERANDË ME PAMJE NGA DETI PRANE SHKEMBIT TE KAVAJES.

 • 58.000€
, Durres

Details

 • Price: 58.000€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0675692941

Description

APARTAMENT 1+1+ VERANDË ME PAMJE NGA DETI PRANE SHKEMBIT TE KAVAJES.

Shitet apartament 1+1+ VERANDË me pamje nga deti, Shkembi Kavajës. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 pa ashensor te nje pallati te ri te vitit 2009. Sipërfaqe Apartamenti 65 m2 dhe 48 meter verandë. Cmimi 58.000€

 • Address Durres
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Erald
 • Erald