Apartament 1+1, Rr Bardhyl, mbi Bar Oslo

 • 250€
Rruga Bardhyl, Tirane

Apartament 1+1, Rr Bardhyl, mbi Bar Oslo

Rruga Bardhyl, Tirane
 • 250€

Details

 • Property ID: 8343
 • Price: 250€
 • Property Size: 55 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355696162955

Description

Zona/Rruga : Rr Bardhyl, P 263, Ap 17

1+1+ Aneks+Ballkon+dhome e vogel per 1 krevat tek.
kati 4-ert
Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt te banimit tek pallati mbi Bar Oslo.
Perfshim 55m2 siperfaqe banimi.
Korridori ne mes lidh aneksin(me dritare) banjen(Me dritare), dhomen e ndenjes, ate te gjumit dhe dhomen e vogel me krevat tek.
1.5 km larg nga qendra e Tiranes, 20 min ecje.
Orientimi Jug-Lindje.

Cmimi: 30.000 leke te reja

Cel. : 0696162955

 • Address Rruga Bardhyl, Tirane
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Compare listings

Compare
GledisBozo
 • GledisBozo