Apartament 1+1 Per Shitje, Turquoise Marine Hamallaj

 • 152.242€
, Hamallaj, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2010, Albania
shitje
, Hamallaj, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2010, Albania
 • 152.242€

Details

 • Price: 152.242€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0676770475

Description

Apartamenti pozicionohet ne katin 0 dhe ka siperfaqe totale prej 69.9 m2, nga ku siperfaqja fizike eshte 60.8 m2. Organizohet ne:

sallon ndenje
kend gatimi
1 dhome gjumi
1 tualet
verande

Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdhaja, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, me një sipërfaqe totale prej 350’000m2 (35 ha) dhe sipërfaqe ujore 38’400m2, i pozicionuar në Hamallaj, në zonën e Gjirit të Lalëzit. Ofron izolim termik, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem të dixhitalizuar si dhe një arkitekturë moderne dhe tepër funksionale.

Shërbimet: Aquapark, Pishina, Marine Port, Bar, Restorant.
Facilitete: Plazh Privat, Port Ankorimi për mjete lundruese, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive.

Per me shume informacion na kontaktoni.

 • Address Hamallaj, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2010, Albania
 • City Gjiri Lalezit

Contact Information

View Listings
Dielli Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Dielli Real Estate
 • Dielli Real Estate