Apartament 1+1 Per Shitje, Turquoise Marine Hamallaj

, Hamallaj

Details

  • Size: 70 m²
  • Rooms: 2
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Kati: 2
  • Mob / Tel: +355676770475

Description

Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdhaja, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, me një sipërfaqe totale prej 350’000m2 (35 ha) dhe sipërfaqe ujore 38’400m2, i pozicionuar në Hamallaj, në zonën e Gjirit të Lalëzit. Ofron izolim termik, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem të dixhitalizuar si dhe një arkitekturë moderne dhe tepër funksionale.

Apartamenti ka siperfaqe fizike 60,8 m2 e cila organizohet:

Sallon ndenje
Ambient gatimi
Ambient ngrenie
Dhome gjumi
Tualet

Shërbimet: Aquapark, Pishina, Marine Port, Bar, Restorant.
Facilitete: Plazh Privat, Port Ankorimi për mjete lundruese, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive.

Per me shume informacion na kontaktoni.

  • Address Hamallaj
  • City Durres

Contact Information

View Listings
Merita Lleshaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merita Lleshaj
  • Merita Lleshaj