Apartament 1+1 Per Shitje Tek Kompleksi Tirana’s Rock

, Qender

Details

  • Rooms: 2
  • Bathroom: 1
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Kati: 8
  • Mob / Tel: +355676770475

Description

Apartamenti ndodhet ne kompleksin e ri ne proces ndertimi Tirana’s Rock, ne qender te Tiranes.
Eshte i pozicionuar ne katin e 8 te nderteses.

ORGANIZIMI:

Sallon ndenje
Kend gatimi
Dhome gjumi
Tualet
Ballkon

Kompleksi ka punime te standarteve europiane dhe eshte nje mundesi shume e mire investimi.
Punimet e kompleksit pritet te mbarojne ne fund te vitit 2025.

Per me shume informacion me kontaktoni !

  • Address Qender
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Merita Lleshaj
  • Merita Lleshaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merita Lleshaj
  • Merita Lleshaj