Apartament 1+1 Per Shitje, Prane Qendres GLOBE

 • 83.000€
, Globe

Details

 • Price: 83.000€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355676770475

Description

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor prane qendres GLOBE.

Ka nje siperfaqe 60 m2 dhe organizohet ne:

Sallon ndenje
Ambient gatimi
Dhome gjumi
Tualet
Ballkon

Zona ku ndodhet apartamenti ofron shume facilitete te nevojshme per nje jetese sa me komode si: shkolla, universitete, markete, bar-cafe, etj.

Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!

 • Address Globe
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Merita Lleshaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj