Apartament 1+1 Per Shitje Ne Qender Te Tiranes, Kompleks Ne Proces Ndertimi

, Qender

Details

 • Size: 71 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355676770475

Description

Ne rrugen ”Reshit Collaku”, shume prane qendres te Tiranes, shitet apartament 1+1.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje kompleksi ne proces ndertimi, punimet e se cilit mbarojne se shpejti.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 71.5 m2, nga ku 59.7 m2 eshte siperfaqja e brendshme. Organizohet ne:

Sallon me kend gatimi
1 Dhome gjumi
1 Tualet

Fasada e godines është projektuat si fasadë e ventiluar me veshje strukturale me shtresë termoizolimi dhe pllakë qeramike HT (high teck). Dritaret janë me vetratë termike me kasë alumini, xham tripleks dhe grilë me mbushje me gas argon që mundëson izolim termik dhe akustik. Aplikimi i sistemit të ngrohjes me chiller mundëson rritjen e eficencës energjitike të ndërtesës.

Shitet me cmim konkurues.
Per me shume informacion na kontaktoni.

 • Address Qender
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj