Apartament 1+1 Per Shitje Ne Qender Te Elbasanit, Kompleks Ne Proces Ndertimi.

 • 59.265€
, Elbasan

Details

 • Price: 59.265€
 • Size: 79 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 11
 • Mob / Tel: +355676770475

Description

Ekskluzive- Ne qender te Elbasanit, ne nje proces ne kompleks ndertimi, shitet apartament 1+1.
Apartamenti ndodhet ne katin e 11 dhe ka nje siperfaqe totale prej 79.02 m2, nga ku 67.58 m2 eshte siperfaqja e brendshme.

Organizohet ne:
Sallon
Kend gatimi
1 Dhome gjumi
Tualet

Apartamenti ka orientim nga jugu.
Punimet e kompleksit jane te standarteve europiane. Eshte nje mundesi shume e mire investimi.
Per me shume informacione na kontaktoni.

 • Address Elbasan

Contact Information

View Listings
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj