APARTAMENT 1+1 PËR SHITJE NË QAFHARDHI, SHKODËR

 • 4.500.000€
, Shkoder, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
shitje

APARTAMENT 1+1 PËR SHITJE NË QAFHARDHI, SHKODËR

, Shkoder, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
 • 4.500.000€

Details

 • Price: 4.500.000€
 • Size: 54 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 069 400 2428

Description

Apartament 1+1 për shitje në Qafhardhi , Shkodër.

Apartamenti është i organizuar në 1 sallon + kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 depo të vogël.

Apartamenti ndodhet në katin 0 të një pallati të vjetër dhe ka sipërfaqe totale 54m2.

Orientimi i pronës i mundëson apartamentit ndriçim dhe ngrohtësi me dritë natyrale pothuajse gjatë gjithë ditës.

Apartamenti është i rikonstruktuar totalisht dhe ofron një arredim të këndshem.

Ofrohet në shitje në 2 variante, i arreduar ose bosh.

Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Çmim shitje- 4.500.000 lekë/total.

ID: 11831
Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë, na kontaktoni 069 400 2428.

 • Address Shkoder, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
 • City Shkoder

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate