APARTAMENT 1+1 PER SHITJE/ Blv” Bajram Curri

 • 74.000€
5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE/ Blv” Bajram Curri

5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 74.000€

Details

 • Price: 74.000€
 • Size: 67 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 067 2062729

Description

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE/ Blv” Bajram Curri, pranë ATSH

——————————————————

▪︎Apartament 1+1, me sipërfaqe 67 m²,

kt V -të banim, pallat ekzistues.

▪︎I përbëre nga një sallon ndenje, kuzhinë më vete, 1 dhomë gjumi, korridor, ballkon me pamje nga Lana si dhe tualet me ajrosje në natyrë.

▪︎ Rikonstruksion total, dritare dopioxham, mundësi e mirë edhe për investim.

▪︎Çmim shitje: E mobiluar 80.000 €

▪︎Çmim shitje: Pa mobilim 74.000€

▪︎Për më shumë informacion kontaktoni:

▪︎info@imobiliareprime.com

▪︎Cel: 067 2062729

▪︎imobiliareprime.com

 

 • Address Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite

Contact Information

View Listings
Prime Agency Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Prime Agency Imobiliare
 • Prime Agency Imobiliare