Apartament 1+1 per qira, rruga e Kosovareve

 • 600€
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
qera
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0676770475

Description

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Ka siperfaqe 70 m2 dhe organizohet ne:

sallon ndenje
kend gatimi
1 dhome gjumi
1 tualet

Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe i pajisur me te gjitha orendite e nevojshme.

Zona ku ndodhet eshte nje nder zonat me te frekuentuara te Tiranes dhe ofron te gjitha kushtet per nje jetese sa me komode.

Per me shume informacione na kontaktoni.

 • Address Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni / Rr. Kosovareve

Contact Information

View Listings
Dielli Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Dielli Real Estate
 • Dielli Real Estate