Apartament 1+1 Per Qira, Ish Stacioni I Trenit

 • 450€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
qera
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 68 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 0676770475

Description

Apartamenti ka siperfaqe totale 68 m2 dhe pozicionohet ne katin e 9.

Organizohet ne:

sallon ndenje
kend gatimi
1 dhome gjumi
1 tualet

Ka orientim veri-perendim. Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha orendite e nevojshme.

Zona ku ndodhet eshte nje nder zonat me te frekuentuara te Tiranes dhe ofron te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode.

Per me shume informacione na kontaktoni.

 • Address Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
Dielli Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Dielli Real Estate
 • Dielli Real Estate