Apartament 1+1 ne zonen e Bllokut te Ambasadave, Rruga e Durresit.

7 Blloku Ambasadave / Inxh. Ndertimit, Rruga e Durrësit, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 1+1 ne zonen e Bllokut te Ambasadave, Rruga e Durresit.

7 Blloku Ambasadave / Inxh. Ndertimit, Rruga e Durrësit, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Details

  • Rooms: 2
  • Bathroom: 1
  • Type: Apartament
  • Status: qera
  • Kati: 3
  • Mob / Tel: +355686511111

Description

Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e Bllokut te Ambasadave, Rruga e Durresit.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim dhe ka siperfaqe totale 75 m2.
Organizimi: salloni, ambienti gatimit, dhoma e gjumit, tualeti, ballkoni.
Apartamenti eshte i mobiluar dhe i investuar.

Për më tepër informacion na ndiqni në:
Website: http://immoalbania.com/
Facebook: https://www.facebook.com/immoalbania.al/
Instagram: https://www.instagram.com/immoalbania/

  • Address Rruga e Durrësit, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane
  • Area 7 Blloku Ambasadave / Inxh. Ndertimit

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Immo Albania
  • Immo Albania