Apartament 1+1 ne Shitje Vasil Shanto

 • 127.800€
5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
shitje
5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • 127.800€

Details

 • Price: 127.800€
 • Size: 72 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 00355674050144

Description

Shitet apartament 1+1 tek Corner Residence, investitor Arlis.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te banim.
Organizohet ne ambient ndenje bashke me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkon.

Objekti eshte ne fazen karabina.

Mundesi shume e mire banimi dhe investimi.

Per me shume informacion kontaktoni 067 40 50 144.

 • Address Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite

Contact Information

View Listings
RV_AP
 • RV_AP

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
RV_AP
 • RV_AP