Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Brryli (ID B11031) Tirane

 • 65.000€
3 Ministria e jashtme / Brryli, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Brryli (ID B11031) Tirane

3 Ministria e jashtme / Brryli, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 65.000€

Details

 • Price: 65.000€
 • Size: 57 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0699523604

Features

Description

Tek Brryli, prane Drejtorise Policise shitet apartament 1+1, ne pallat te ri, kati 5, me hipoteke. Siperfaqe 57 m2, 1 dhome, 1 banjo, ballkon, sallon dhe kuzhine. Apartamenti shitet i mobiluar, punime cilesore, instalime te reja elektrike dhe hidraulike, sistem kapot, ashensor.

Shitet 65000 euro i diskutueshem

Apartament 1+1 ne shitje tek Brryli (ID B11031) Tirane

Apartament 1+1 ne shitje tek Brryli (ID B11031) Tirane

 • Address Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Ministria e jashtme / Brryli

Contact Information

View Listings
belarealestateal
 • belarealestateal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
belarealestateal
 • belarealestateal