Apartament 1+1 ne Shitje te Xhamlliku ne Tirane

 • 57.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament 1+1 ne Shitje te Xhamlliku ne Tirane

3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 57.000€

Details

 • Price: 57.000€
 • Size: 55 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Rruga Xhanfize Keko, afer Xhamllikut, shitet Apartament 1+1, siperfaqe 55 m2(52.1 ne Hipoteke), kati 3 ne pallat egzistues, e rikontruktuar totalisht, bosh. Apartamenti organizohet ne soxhorno, dhome gjumi, kuzhine me vete, tualet, koridori dhe ballkon. Mund te konvertohet edhe ne 2+1. Orientimi jug.

Cmimi 57 000 Euro i diskutueshem

 • Address Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME