Apartament 1+1 ne shitje te Rruga Ndre Mjeda ne Tirane

 • 67.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Ndre Mjeda, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Ndre Mjeda, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 67.000€

Details

 • Price: 67.000€
 • Size: 63 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Rruga Ndre Mjeda, prane bar Xhino, shitet Apartament 1+1, me siperfaqe 63 m2, kati i 4 i nje pallati ekzistues. Apartamenti organizohet nga korridori shperdares, soxhorno+ambient gatimi, dhome gjumi dhe tualet.
Apartamenti shitet totalisht i mobiluar, shtruar i gjithi me parket, me tv dhe kondicionere ne te dyja dhomat.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Shitet 67 000 Euro

 • Address Rruga Ndre Mjeda, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME