Apartament 1+1 ne shitje te Oxhaku

 • 61.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Oxhaku, Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament 1+1 ne shitje te Oxhaku

3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Oxhaku, Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 61.000€

Details

 • Price: 61.000€
 • Size: 61 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Oxhaku, Rruga Xhanfize Keko, shitet apartament 1+1, siperfaqja e brendshme 61 m2 neto, kati i 4 me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Shitet i mobiluar si ne foto. Disponon certifikate pronesie.

Shitet 61.000 Euro

 • Address Oxhaku, Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia