Apartament 1+1 ne shitje te Oxhaku ne Tirane

 • 72.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Xhanfize Keko, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament 1+1 ne shitje te Oxhaku ne Tirane

3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Xhanfize Keko, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 72.000€

Details

 • Price: 72.000€
 • Size: 83 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 069 43 32 490

Description

Oxhaku, Rruga Xhanfize Keko, shitet Apartament 1+1, me siperfaqe 83 m2 ( 74 m2 ) me Hipoteke, kati 7 me ashensore. Apartamenti organizohet ne soxhorno, kuzhine me vehte,  dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Shitet i mobiluar si ne foto, kondicioner ne cdo ambient.

Shitet 72 000 Euro

 • Address Rruga Xhanfize Keko, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME