Apartament 1+1 ne shitje te Kompleksi Kontakt ne Tirane

 • 85.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Artan Lenja, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament 1+1 ne shitje te Kompleksi Kontakt ne Tirane

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Artan Lenja, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 85.000€

Details

 • Price: 85.000€
 • Size: 72 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Kompleksi Kontakt, shitet Apartament 1+1, me siperfaqe 71.8 m2, me Hipotek, kati 5, pallat i ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, me kondicioner. Orientimi me Diell.

Shitet 85 000 Euro i padiskutueshem

 • Address Rruga Artan Lenja, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME