Apartament 1+1 ne Shitje te Fresku ne Tirane

 • 54.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, rruga e dajtit
shitje

Apartament 1+1 ne Shitje te Fresku ne Tirane

3 Fresku / Linze / Dajt, rruga e dajtit
 • 54.000€

Details

 • Price: 54.000€
 • Size: 76 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Fresku, afer Restorant Qesaraka, shitet Apartament 1+1, siperfaqe 76 m2, kati 2 ne nje pallat te ri me ashensor, me hipoteke, e mobiluar. Apartamenti organizohet ne soxhorno, dhome gjumi, tualeti dhe 2 ballkone. Orientimi lindje.

Shitet 54 000 Euro

 • Address rruga e dajtit
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME