Apartament 1+1 ne shitje te Bulevardi Zogu I ne Tirane

 • 86.000€
9 Qender, Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament 1+1 ne shitje te Bulevardi Zogu I ne Tirane

9 Qender, Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 86.000€

Details

 • Price: 86.000€
 • Size: 64 m²
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 4
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Bulevardi Zogu I, prane Cirkut, shitet Apartament 1+1, me siperfaqe 64 m2, kati i 4 ne pallat te ri me ashensor dhe organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Shitet pjeserisht i mobiluar. Orientimi Jug-Perendim.
Disponon certifikate pronesie.

Shitet 86 000 Euro

 • Address Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME