Apartament 1+1 ne Shitje te Brryli ne Tirane

 • 60.000€
3 Ministria e jashtme / Brryli, Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament 1+1 ne Shitje te Brryli ne Tirane

3 Ministria e jashtme / Brryli, Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 60.000€

Details

 • Price: 60.000€
 • Size: 63 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Brryli, afer Shkolles Niket Dardani, shitet Apartament 1+1, siperfaqe 63.66 m2 me Hipoteke, kati 6 me ashensor, i mobiluar ne menyre bashkohore, parket, kondicioner ne cdo ambjent. Apartamenti organizohet ne soxhorno, ambjent gatimi, dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni. Orientimi me diell

Shitet 60 000 Euro

 • Address Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Ministria e jashtme / Brryli

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME