Apartament 1+1 ne Shitje Te Ali Demi Tirane

 • 45.300€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament 1+1 ne Shitje Te Ali Demi Tirane

1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 45.300€

Details

 • Price: 45.300€
 • Size: 54 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Rruga Ali Demi, afer Fax News, shitet Apartament 1+1, siperfaqe 53.6 m2 ne Hipoteke, kati 4 ne nje pallat egzistues parafabrikat, i mobiluar, i rikonstruktuar. Apartamenti organizohet ne soxhorno, ambjent gatimi, dhome gjumi, tualeti, koridori dhe ballkoni.

Shitet 5 500 000 Leke

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME