Apartament 1+1 ne shitje Rruga Dalip Topi ne Tirane

 • 55.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Rruga Dalip Topi, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Apartament 1+1 ne shitje Rruga Dalip Topi ne Tirane

3 Fresku / Linze / Dajt, Rruga Dalip Topi, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 55.000€

Details

 • Price: 55.000€
 • Size: 76 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Rruga Dalip Topi, prane Xhamise se Arte, shitet Apartament 1+1, me siperfaqe 76.4 m2 bruto dhe ndodhet ne katin e 4 banim. Apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet (me dritare) dhe ballkon. Eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, shtruar i gjithi me parket. Orientimi me diell.
Disponon certifikate pronesie.

Shitet 55.000 Euro

 • Address Rruga Dalip Topi, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME